Cennik

 

od 79 PLN
SKANOWANIE STRONY

SKANOWANIE STRONY

Cena skanowania strony na obecność wirusów, exploitów uzależniona jest od jej wielkości.

Wielkość kopii strony: 1MB - 500MB - 79,00zł
Wielkość kopii strony: 500MB - 1000MB - 99,00zł
Wielkość kopii strony: 1GB - 2GB - 129zł
Wielkość kopii strony: 2GB - 4GB - 159zł
od 250 PLN
USUWANIE WIRUSÓW

USUWANIE WIRUSÓW

Pierwszym etapem usuwania infekcji ze strony internetowej jest jej skanowanie na obecność wirusów, exploitów, podejrzanego kodu w plikach. Po zapoznaniu się z raportem skanowania, możemy podać dokładny koszt wykonania usługi.

Koszt czyszczenia strony po ataku zaczyna się od: 250,00zł

od 200 PLN
ZABEZPIECZ SWOJĄ STRONĘ

ZABEZPIECZ SWOJĄ STRONĘ

Każda, nawet najmniejsza strona internetowa jest podatna na ataki. W celu ochrony przed hakerami należy ją zabezpieczyć i chronić przed próbami ataku. W tym celu instalujemy na Państwa stronie Firewall, który po pierwsze chroni Państwa stronę przed większością znanych ataków, ale przede wszystkim zapisuje takie próby oraz powiadamia Państwa na wskazany adres e-mail, jeśli dzieje się coś podejrzanego.

Koszt instalacji i konfiguracji systemu Firewall to 200,00zł

od 150 PLN
KOPIE ZAPASOWE

KOPIE ZAPASOWE

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze pamięta się o wykonywaniu kopii zapasowych. Oferujemy przygotowanie systemu automatycznych kopii zapasowych, które wykonywane będą cyklicznie, zgodnie z Państwa życzeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą Państwo pewni, że zawsze dysponują kopią zapasową strony, na wypadek awarii lub infekcji strony.

Koszt wdrożenia automatycznych kopii zapasowych to 150,00zł

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja strona w Joomla! jest zainfekowana lub wiesz, że dokonano już włamania a strona zachowuje się podejrzanie - napisz do nas. Wykonamy pełny audyt strony aby dowiedzieć się jak rozległa jest infekcja.